הסיבות העיקריות מדוע אנשים הולכים לצמחונות הם:
 

Рחמלה כלפי בעלי חיים בתעשיית המזון

Рדת

Рבריאות

Рסביבה

Рמסיבות אחרות

 

דת

כמעט רבע מאוכלוסיית העולם נהנית מדיאטה צמחונית. תמצאו ירקות בקרב חסידיהם של כל הדתות הגדולות, לרבות סיקיות,הנצרות, האיסלאם, בודהיזם, הינדואיזם וכמובן, היהדות. דתות רבות בקשו פרקטיקות ספציפיות בהכנת מזונות שונים ואפשר להתבונן בכל הדרישות הללו תוך בחינת דיאטה צמחונית.

 

בריאות

בתזונה צמחונית ידוע לנו מגוון רחב של יתרונות בריאותיים. מחקרים מראים כי אכילה מאוזנת, דיאטה צמחונית דלת שומן ועתירת סיבים עלולה להפחית את הסיכוי ללקות בסוגי סרטן מסוימים (כגון סרטן המעי הגס), מחלות לב, סוכרת והשמנה. תזונה צמחונית משמשת גם לטיפול במחלות שונות, לרבות דלקת פרקים שגרונית לבין סוכרת מסוג 2. מחקרים מאוחרים יותר הצביעו על כך שמופיעים יותר צמחונים מודעים לבריאות מאשר בשאר האוכלוסיה.

 

סביבה

מה שאנחנו בוחרים לאכול הוא אחד הגורמים הגדולים ביותר בהשפעה האישית שלנו על הסביבה. תזונה המבוססת על בשר דורשת יותר אנרגיה, קרקע ומשאבי מים מאשר דיאטה צמחונית. ברחבי העולם, בעלי החיים בחוות לייצר בשר פולטים יותר גזי חממה מאשר מערכת התחבורה כולה!

הצמחונות היא דרך קלה להשפעה על הסביבה שלך ולסייע להבטיח ביטחון המזון ברחבי העולם. מחקרים על אומדן המזון בעולם מעריכים שדיאטה המכילה בשר צריכה עד פי 3 משאבים מאשר דיאטה צמחונית. צמחונות היא דרך קלה להקטין את ההשפעה השלילית על הסביבה שלך ולסייע להבטיח ביטחון המזון ברחבי העולם.

דרך הקישוריות שלהלן, אפשר לקרוא יותר על הנושא הזה בערך השפעות סביבתיות של מזון מהחי

 

מסיבות אחרות

 בשר יכול להיות יקר, אנשים מסוימים יכולים לבחור להיות צמחונים ולקנות תחליפי בשר, קטניות / אגוזים וכו' כי חלקם זולים יותר. כמה אנשים יכולים לחיות עם אחרים שכבר צמחונים ובמהרה יהיה לך קל יותר לאמץ את הדיאטה. יש אנשים שפשוט לא אוהבים את הטעם, המרקם או הרעיון של אכילת בשר! 

   

 
צמחוני כבר? אנחנו רוצים לשמוע מכם על הסיבות. 
 
©2011 צמחונים צעירים
 

מה צעירים אומרים?

תלחצו כאן כדי לעבור לסיפורים אמיתיים...

 

 

Comments